Agrowłóknina

Agrowłóknina

Dbanie o dobry rozwój i ochronę roślin jest kluczem do obfitego zbioru. Właśnie wskutek tego nasz sklep oferuje bardzo znaczny wybór produktów, które pomogą zabezpieczyć Twoje rośliny i wzmocnić je, i również zapewnią odpowiednie warunki do ich wzrostu.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi folie ogrodnicze dedykowane do wielu celów – dzięki nim odpowiednio okryjesz swoją ziemię lub nawet zbudujesz z ich pomocą szklarnię. Wszystkie produkty, które oferujemy sprowadzamy od producentów dbających o każdy szczegół, za sprawą tego kupując u nas masz pewność, że to co kupisz będzie trwałe, silne i wydajne.

Posiadamy w ofercie folie perforowane, służące do przykrywania roślin w celu zabezpieczenia ich przed warunkami atmosferycznymi. Ponadto ten rodzaj folii poprawia warunki gleby, sprawiając że jej wilgotność i temperatura są idealne do optymalnego wzrostu roślin.

Folia przeznaczona do ściółkowania jest idealnym narzędziem do stworzenia odpowiednich warunków wegetacyjnych. Nagrzewa wierzchnią warstwę gleby i uniemożliwia rozwój chwastów. Jest odporna na promieniowanie słoneczne i uszkodzenia mechaniczne.

Sprzedajemy też folie służące do podwieszania, które są niezbędne w tunelach ogrodniczych i szklarniach. Stwarzają one odpowiednie warunki cieplne do wzrostu roślin. Zwiększa temperaturę gleby i wilgotność powietrza znacznie przyspieszając wegetację. Chroni też rośliny przed warunkami atmosferycznymi.

To tylko kilka z wielu specjalistycznych produktów, które u nas znajdziesz, ale możesz być pewny, że centerplast.pl ma w ofercie precyzyjnie to, co jest potrzebne, żeby Twoje rośliny były zdrowe i bezpieczne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 40 (ostatnio: 25.05.2021 10:00:18)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 06.06.2016 23:50:22)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz