Hale produkcyjne Łódź

Hale produkcyjne Łódź

Będąc inwestorem w branży w szeregu przypadków potrzebne są lokale na wynajem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak również od sektora, w jakim firma prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się kluczowa do realizacji danego projektu.

Lokale na wynajem są oferowane praktycznie wszędzie, chociaż powodzenie niejednej działalności w szeregu przypadków związane jest z jej korzystną albo niekorzystną lokalizacją. Szukając nieruchomości w Łodzi należałoby zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to przestrzeń niespełna 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie a także wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa doskonała lokalizacja, ale również specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, oraz współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi a także uczelniami wyższymi.

Dlaczego należałoby wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Na pewno ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje przeszło milion osób, na domiar tego dzięki dużej ilości szkół wyższych o wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia niemało tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Do tego w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością i zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi należałoby przypatrzeć się temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 12.11.2022 10:05:01)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz