Kleje dyspersyjne

Kleje dyspersyjne

Zakłady Chemiczne BOCHEM są w dzisiejszych czasach w naszym kraju liderem wśród wytwórców różnorakich klejów przemysłowych.
W rozległej ofercie dostępnych jest przeszło dwieście artykułów, wśród których można wymienić kleje a oprócz tego materiały dla obuwnictwa a oprócz tego kaletnictwa. Oprócz tego przedsiębiorstwo ta produkuje kleje do podłóg, tapicerskie, meblarskie, do etykiet, papieru a oprócz tego najrozmaitsze produkty do perfekcji sprawdzające się w przemyśle gumowym czy motoryzacji.
Klienci mogą zakupić najlepszej klasy kleje rozpuszczalnikowe – w tym klej neoprenowy – chloroprenowy, klej poliuretanowy, klej kauczukowy a oprócz tego co niemiara innych.
Pośród wielu dużą popularnością cieszą się kleje neoprenowe, które są jednoskładnikowymi produktami wykonanymi na bazie polichloroprenu.
Neopren jest kauczukiem syntetycznym wykonanym na bazie monomeru chloroprenowego a także tworzy on roztwór w połączeniu z różnymi rozpuszczalnikami organicznymi tj.: aceton, estry alkohole a oprócz tego etery. Natomiast w połączeniu z wodą tworzy klej wodny.
Na rynku klej ten występuje w większości wypadków w postaci płynnej, co bardzo ułatwia nakładanie go na dużych powierzchniach. Oprócz tego jest sprzedawany w postaci nie cieknącego żelu.
W ciągu użycia klej po wyparowaniu rozpuszczalnika zamienia się w folię klejącą. Jego nakładanie odbywa się przez pokrycie klejem obu podłoży czy też wyłącznie jednego podłoża.
Neoprenowe kleje mają powszechne zastosowanie, bo umożliwiają one łączenie wielu różnorakich podłoży tj.: drewno, kauczuk, skóra, metal, szkło, ceramika, korek czy sztywne PVC.
Natomiast klej tapicerski jest to wszechstronny artykuł przemysłowy do perfekcji sprawdzający się w wielu pracach tapicerskich.
Cechuje się jego osoba perfekcyjną odpornością termiczną spoiny,
przyczepnością do podłoża a oprócz tego uniwersalnością.
Klej ten Do perfekcji nadaje się do napraw obuwia czy napraw tapicerki, a w szczególnie takich elementów jak: boczki, pianki, wykładziny a oprócz tego wielu innych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 06.12.2022 05:57:30)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz