Sery wędzone

Sery wędzone

Zachęcamy do odwiedzenia oraz zaznajomienia się z ofertą strony marfor.pl. Firma Marfor działa na rynku od 19 lat. Para się produkcją oraz dystrybucją serów wędzonych oraz góralskich. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, proponujemy naszym klientom prawdziwe towary, tradycyjnie produkowane oraz posiadające unikalny smak. Do wytwarzania używane są jedynie naturalne składniki, wysokiej klasy. W propozycji można znaleźć sery góralskie oraz sery wędzone w różnorakich kształtach oraz wielkościach. Dla osób poszukujących ciekawych smaków, przygotowaliśmy sery w zalewach olejowo ziołowych, oraz zestawy na grilla oraz zakąski serowe. Nasze sery wytwarzane są według tradycyjnej, góralskiej receptury. Ich smak jest wyjątkowy oraz jedyny w swoim rodzaju.

Paramy się ogólnopolską sprzedażą naszych artykułów, dzięki czemu każdy oraz w każdym miejscu może zachwycać się smakiem góralskich przysmaków. Jest to tak bywa poszukiwany gatunek sera oraz przedsiębiorstwo dba o jego prawdziw smak oraz oryginalną, góralską recepturę. By posiadać pewność, że wszystkie sery góralskie oraz sery wędzone będą wysokiej klasy, a każdy z nich zachwyci smakiem klientów, oznaczyliśmy ich termin spożycia. Wynosi on minimum 60 dni.

W propozycji, przedstawione zostało ściśle, ile sztuk serów zawierają opakowania. Podana jest również waga. W razie pytań można skontaktować się z nami telefonicznie czy też droga elektroniczną, do czego miło zachęcamy.

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu oraz pasji, którą wkładamy w naszą pracę, uda nam się zaspokoić nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 28.11.2022 22:39:09)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz