Silniki prądu stałego

Silniki prądu stałego

Historia naszej firmy zaczyna się wraz z końcem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na polskim rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie a oprócz tego gorliwość i również chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że dziś jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak i również zmiennego. Wśród nich wyszukać mogą Państwo silniki znajdujące zastosowanie w różnych maszynach, począwszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćrównież modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, jak również z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie wyszukać można również silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego a oprócz tego prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa interesuje, możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty to gwarancja długiej i również niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje umiejętność połączenia wiedzy naszej kadry z wysokiej jakościmateriałami, które przetwarzamy we własnym, dostosowanym parku maszynowym. Dzięki temu z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – skutecznie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, rzetelność i również standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie również pośród odbiorców zagranicznych. Bo choć pracujemy pośród maszyn, najważniejsi dla nas są klienci. A oprócz tego dlatego też zawsze służymy naszym wsparciem i również profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 16.11.2020 21:15:29)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz