Stulejka Kutno

Stulejka Kutno

Hipertrofia prostaty jest jedną z najpowszechniej występujących dolegliwości urologicznych u mężczyzn. Potrafi to być kłopotliwa a także wstydliwa dolegliwość, choć da się ją w pełni wyleczyć za pomocą odpowiednich zabiegów. W ofercie naszej placówki medycznej znajduje się operacja prostaty. Wykorzystujemy najefektywniejsze sposoby leczenia, a w naszych operacjach na prostacie korzystamy z jednego z najbardziej innowacyjnych oraz najskuteczniejszych laserów wykorzystywanych w branży. Nasze operacje są w pełni bezpieczne, dlatego że wspomniany laser nie powoduje krwawienia oraz wywołuje o wiele mniejsze dolegliwości pooperacyjne niżinne rodzaje urządzeń. Dzięki temu pacjent już 24 godziny po zabiegu może być wypisany do domu a oprócz tego wrócić do swojego normalnego życia, może też bezproblemowo odstawić dotychczasowe leki na prostatę.
Wykonujemy również specjalistyczne i kompleksowe leczenie zaburzenia libido. Wiemy, że brak popędu seksualnego lub brak możliwości odbycia satysfakcjonującego stosunku jest dużym problemem dla par. Dzięki przeprowadzanym przez nas badaniom oraz programowi leczenia, pacjentom udaje się uzyskać znaczną poprawę. Wykonujemy szczegółowe profesjonalne badania tj. biopsja, USG i badania laboratoryjne pobranych próbek. Za sprawą tego nasze leczenie jest efektywne i szybkie.
Realizowane przez nas usługi są realizowanewykonywane przez najwyższej klasy specjalistów, poświęcających swoim pacjentom całą uwagę. Programy leczenia oraz zabiegi są dostosowywane do pacjentów tak, ażeby jak najsprawniej wyleczyć ich dolegliwości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie bezpiecznie wykonać zabiegi oraz prowadzić skuteczne leczenie wielu różnych dolegliwości.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 25.05.2022 12:55:26)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz