Alarmy i monitoring Olsztyn

Od 2014 roku przedsiębiorstwo Media System tworzą fachowcy z branży elektrycznej, teletechnicznej i informatycznej. Zgromadzone doświadczenie i pasję do najnowszych technologii wykorzystujemy, by spełniać marzenia naszych klientów o zautomatyzowanym domu, ergonomicznym miejscu pracy i funkcjonalnych nieruchomościach przemysłowych.

Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki czemu tworzymy solidne i nowoczesne systemy na długie lata.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, zaufanie i radość naszych klientów.

Katalog usług Media System to między innymi: alarmy, domofony, instalacje automatyki i elektryki, bramy z napędem automatycznych, wentylacja, rekuperacja i wiele innych.

Na naszej stronie internetowej odnajdziesz precyzjne opisy wszystkich produktów, portfolio realizacji, artykuły branżowe oraz dane do kontakt u. Poznaj też opinie naszych kontrahentów i skontaktuj się z nami – proponujemy darmową konsultację i wycenę każdej usługi.

Poznaj naszą ofertę.

Systemy alarmowe – Alarmy Olsztyn są praktycznym i skutecznym zabezpieczeniem, które pozwala usprawnić skuteczność ochrony monitorowanych budynków i działek. Kluczowym zadaniem jednostek alarmowych jest błyskawiczna sygnalizacja nieprawidłowości i realizacja niezwłocznej informacji na temat zagrożenia dla służb.

Bramy garażowe – Bramy garażowe Olsztyn segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mogą stanowić estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno prywatnego domu, jak i obiektu firmowego. Bogaty wybór wymiarów bramy garażowej segmentowej umożliwiają dobór produktu idealnie dostosowanego do zapotrzebowania.

Monitoring – 24h nadzór obiektów daje poczucie bezpieczeństwa. Z tego powodu system CCTV zintegrowany z alarmem jest zawsze idealną inwestycją. Znajduje zastosowanie zarówno w przypadku mieszkań i domów, budynków intytucjonalnych, jak i firm różnej wielkości.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz