Hale produkcyjne Łódź

Będąc inwestorem w branży w szeregu przypadków potrzebne są lokale na wynajem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak również od sektora, w jakim firma prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się kluczowa do realizacji danego projektu.

Lokale na wynajem są oferowane praktycznie wszędzie, chociaż powodzenie niejednej działalności w szeregu przypadków związane jest z jej korzystną albo niekorzystną lokalizacją. Szukając nieruchomości w Łodzi należałoby zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to przestrzeń niespełna 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie a także wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa doskonała lokalizacja, ale również specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, oraz współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi a także uczelniami wyższymi.

Dlaczego należałoby wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Na pewno ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje przeszło milion osób, na domiar tego dzięki dużej ilości szkół wyższych o wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia niemało tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Do tego w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością i zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi należałoby przypatrzeć się temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz