Klej dyspersyjny

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od prawie 30 lat działający na rynku, o szerokim asortymencie, mogącym mieć zastosowanie w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek i innych), podłogowej, wytwórstwie wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet i papieru przylepnego. Producent klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki ponad 200 pozycjami w asortymencie w propozycji zagwarantować może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Co więcej producent klejów posiada w propozycji usługi sklejania i produkcji kompozytów laminowanych, w których zawierają się: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, producent klejów jest w stanie zaproponować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych oraz termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, producent ma możliwość opracowania nowych towarów czy też dostosowywanie ich pod indywidualne wymagania każdego klienta. Przedsiębiorstwo ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych towarów jak i dbałości o dobro klienta.

Obecnie zakład pracy jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o najlepszej klasy urządzeniach do produkcji, wymagania każdego klienta, zarówno wysokiej klasy, ilościowe jak i serwisowe bez wątpienia zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – kluczowego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów i innych wyrobów chemicznych.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz