Markizy Łódź

Przedsiębiorstwo Shadow Dekor zajmuje produkcją, jak i również montażem osłon okiennych.

Na stronie firmowej shadow.com.pl dowiadujemy się, jaki mają zakres artykułów. Wybieramy dany towar na przykład rolety materiałowe i również możemy dowiedzieć się, co to za rodzaj produktu.

Szerokie grono klientów nabywa rolety materiałowe. Taka roleta występuje w wielu różnych kolorach, dzięki czemu dopasuje się do każdego wnętrza. Pasują jako tło dla klasycznych zasłon, jak i również do innowacyjnego minimalistycznego miejsca. Jako towar ma szerokie zastosowanie, możemy montować je do okien drewnianych, PCV a oprócz tego aluminiowych. Roleta pozwala zatrzymać wpadające do wnętrza światło poprzez zwijanie tkaniny od dołu do góry i również w zależności od sposobu zwijają się do różnych rodzajów kaset lub pozostają nieosłonięte (rolety mini i również wolnowiszące bez kasety).

Klientowi możemy zaproponować rolety kasetowe: wolnowiszące, montowane do sufitu lub ściany, zasłaniające wnękę okienną, z prowadnicami przytwierdzonymi do listew przyszybowych, osłaniające światło okna a oprócz tego rolety typu mini bezkastowe ze sposobnością prowadzenia żyłkowego, zasłaniające całe skrzydło okienne.

Następna oferta to wolno wiszące rolety kasetowe lub bez obudowy. Te nadają się w sytuacji osłonięcia szerszego lub wyższego szklenia lub całą wnękę okienną.

Przy doborze rolety możemy wybrać też jaki chcemy materiał. Wybieramy z klasycznego gładkiego jednowarstwowego, podgumowane, pokryte aluminium lub z drukowanymi wzorami. Możemy wybrać również rolety dzień-noc występujące w różnych wysokościach pasów standard i również xl.

Każda obudowa aluminiowa może być zamówiona w dowolnym kolorze z palety RAL lub imitująca naturalne ksylem.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz