Neurologopeda lublin

Problemy z mową dotykają osób w dowolnym wieku, będąc chorobą sięgającą nie jedynie najmłodszych. Pomocą w takowych przypadkach służy Paulina Mistal, nazywana również „Pani Logopedyczna”. Jest absolwentką kierunku Logopedia z audiologią UMCS w Lublinie. Dziś kontynuuje naukę na studiach doktoranckich.
Paulina Mistal aktywnie angażuje w działalność naukową związaną z wyuczoną poprzez siebie specjalizacją. Jest autorką bloga oraz licznych artykułów. Pomaga najmłodszym przygotowując dla nich materiały edukacyjne.
Pani Logopedyczna działa w Polskim Towarzystwie Logopedycznym rejonu Lublin jako sekretarz. Istnieje także członkiem komisji rewizyjnej. Walczy o odpowiednia grupy zawodowej logopedów.
W 2019 roku została nominowana jako Osobowość Roku w Lublinie. Dostrzeżono jej społeczne zaangażowanie dla regionu oraz spraw połączonych z logopedią.
Z usług Pauliny Mistal można korzystać po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z gabinetem, znajdującym się przy ul. Gęsiej 35B/4 w Lublinie. Jest także szansę zorganizowania zajęć grupowych dla młodszych dzieci w żłobkach także przedszkolach.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz