Sala weselna Olkusz

Jesteście u progu organizacji Waszego przyjęcia weselnego? Rozpoczynacie właśnie poszukiwania perfekcyjnego miejsca na swoje przyjęcie weselne, lecz jeszcze nie wiecie gdzie ono się odbędzie? Jeśli tak – namawiamy miło do zapoznania się z propozycją naszej firmy!

Restauracja Finezja zlokalizowana przy ul. Rabsztyńska 1a w Kluczach to rewelacyjne miejsce na Wasze wesele. Do dyspozycji posiadamy 2 sale – okolicznościową a oprócz tego bankietową w zależności od Państwa wymagań. Nasza sala na uroczystości weselne jest w stanie pomieścić nawet 140 osób, wobec tego będzie idealnym miejscem na Waszą uroczystość.

Piękne, gustowne wnętrza, smaczne jedzenie z różnych zakątków świata serwowane w naszej restauracji a oprócz tego duży ogród – to wszystko do Waszej dyspozycji podczas pięknego dnia ślubu a oprócz tego wesela!

Sala na uroczystości weselne „Finezja” to idealna oferta dla osób szukających pięknego lokalu w niedalekiej odległości od Olkusza. Nasza lokalizacja gwarantuje świetny dojazd z Zawiercia, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, co więcej z samych Katowic.

Finezja to przestronne wnętrza lokalu z efektownymi podświetleniami LED sufitów a oprócz tego ścian. Restauracja Finezja to w głównej mierze piękne miejsce skąpane między wszechobecnej zieleni w centrum Klucz, a jednocześnie w zaciszu a oprócz tego spokoju.

Przyjęcia weselne które organizowane są w naszym lokalu są efektowne a oprócz tego równolegle mogą być kameralne. Do każdego zamówienia organizowanego w Finezji podchodzimy indywidualnie a oprócz tego zapewniamy każdorazowo realizację wymagań klienta z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasza załoga pracownicza jest rewelacyjnie wykwalifikowana a oprócz tego nieustannie podnosi swoje umiejętności.

Każde wesele w naszej restauracji jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla pary młodej jak a oprócz tego dla ich gości. Zachęcamy wobec tego miło do zapoznania się z naszą propozycją. Finezja to najpiękniejsze miejsce na Wasz uroczystości weselne!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz